Řekli o nás

„Geospol je firmou, která si v relativně nepříliš dlouhé době získala svou poctivou, spolehlivou a kvalitní prací dobré jméno jak v podnikatelském sektoru, tak i u občanů. Její služby jsou a nadále budou nezbytným předpokladem jakékoli činnosti, která je jakýmkoli způsobem spojena s územním plánováním a s rozvojem měst, obcí, firem, i s výstavbou podnikanou přímo občany. Vysoká profesionální úroveň poskytovaných služeb je jednou ze záruk úspěšnosti Geospolu, jenž patří mezi nejvýznamnější firmy, které v Dobrušce působí.
Stejné jako mnohé další, ani Geospol nezůstává stranou dění ve městě a v regionu. Podporuje mnohé aktivity zejména v oblasti kultury a sportu. Za všechny lze uvést alespoň občanské sdružení Orlodění, které připravuje programy pro mladou, zejména teena- gerovskou generaci. Geospol je jednou z firem, díky které mohou být pořádány motokrosové závody v Dobřanech v Orlických horách. Podpoře firmy se těší také mladí dobrušští basketbalisté a vlastnímu předmětu firemního podnikání velmi blízký orientační běh.
Velmi záslužná je podpora, kterou firma Geospol poskytuje školnímu sportovnímu klubu Bodlinka při základní škole Františka Kupky v Dobrušce. Umožňuje sportovní využtí stovkám dětí v oddílech vodních sportů, lehkoatletických disciplínách, lyžování, fotbalu, florbalu a dalších sportovních odvětvích. Geospol se tak řadí mezi ty firmy, kterým není lhostejné místo, v němž rozvíjí své podnikání, ani jeho obyvatelé.“

Jiří Mach a kol. „Dobruška“ , vydalo Město Dobruška, ISBN 978-80-254-2854-2